Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان در خدمتی جدید مفتخر است که نمازخانه هنرستان حافظ و اسماء کرمانشاه را با فرش سجاده ای محرابی طرح رضوان سبز رنگ فرش کرده است. این فرش سجاده ای نمازخانه 500 شانه با  تراکم 1000 است.

 

فرش سجاده ای محرابی چیست؟

منظور از فرش سجاده ای محرابی سجاده فرشی است که طرح های محراب گون روی آن نقش بسته است. طرح های محرابی برگرفته از نقش و نگار محراب مساجد است که روی سجاده فرش های محرابی نقش بسته است. در مقابل فرش سجاده ای محرابی، فرش سجاده ای بدون محراب یا به عبارت دیگر فرش سجاده ای تشریفاتی است. همانطور که از نام این سجاده فرش پیداست، هیچگونه نقوش محراب گونی روی آن وجود ندارد.

 

منظور از شانه فرش سجاده ای نمازخانه چیست؟

منظور از شانه فرش سجاده ای نمازخانه تعداد پودهایی است که در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای نمازخانه زده می شود. از آنجایی که در بافت عرضی سجاده فرش نمازخانه تعداد پودها با تعداد گره ها برابر است، و با توجه به آن که شمارش پودها برای مشتریان سجاده فرش نمازخانه امکان پذیر نیست، شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان تعداد گره ها را به عنوان معیار شمارش شانه فرش سجاده ای نمازخانه بیان می کند. به عنوان مثال، از آنجایی که این فرش سجاده ای نمازخانه 500 شانه است باید در یک متر از عرض فرش سجاده ای نمازخانه تعداد 500 گره وجود داشته باشد.

 

منظور از تراکم فرش سجاده ای نمازخانه چیست؟

منظور از تراکم فرش سجاده ای نمازخانه تعداد پودهایی است که در بافت یک متر از طول فرش سجاده ای نمازخانه زده می شود. در بافت طولی فرش سجاده ای نمازخانه تعداد پودها سه برابر تعداد گره هاست. یعنی به ازای هر گره ای که زده می شود سه پود زده می شود. از آنجایی که شمارش پودها که معیاری برای شمارش تراکم فرش سجاده ای نمازخانه است برای مشتریان سخت است، شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان تعداد گره های فرش سجاده ای نمازخانه را به عنوان معیار شمارش فرش سجاده ای نمازخانه بیان می کند. از آنجایی که تراکم فرش سجاده ای نمازخانه این مدرسه 1000 تراکم است به این معنی است که باید در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای نمازخانه طرح رضوان تعداد 1000 گره وجود داشته باشد.

 

قیمت این فرش سجاده ای نمازخانه متری چند است؟

قیمت فرش سجاده ای نمازخانه طرح رضوان 500 شانه تراکم 1000 به ازای هر متر 135 هزار تومان است.

 

جنس الیاف این فرش سجاده ای نمازخانه چیست؟

الیاف این فرش سجاده ای نمازخانه از جنس پلی استر است. بهترین فرش سجاده ای سجاده فرشی است که با الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد.

 

چگونه می توانم این فرش سجاده ای نمازخانه را برای نمازخانه خودمون بخرم؟

چنان چه قصد دارید برای نمازخانه خود فرش سجاده ای نمازخانه طرح رضوان بخرید دو راه پیش روی شما وجود دارد؛

1.خرید حضوری فرش سجاده ای نمازخانه

برای خرید حضوری فرش سجاده ای نمازخانه به محل دائمی نمایشگاه فرش سجاده ای نمازخانه شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان مراجعه کنید.

آدرس؛ استان اصفهان، شهرستان آران و بیدگل، بلوار دکتر اسلامی، نمایشگاه فرش سجاده ای نمازخانه شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر.

2.خرید اینترنتی فرش سجاده ای نمازخانه

برای خرید اینترنتی فرش سجاده ای نمازخانه با مطالعه دستورالعمل فروش اینترنتی فرش سجاده ای نمازخانه مطابق آن عمل کنید.

 

شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان در خدمتی جدید در ماه محرم سال شمسی 1398 مفتخر است که حسینیه سیدالشهدا شهرآباد بومهن را با سجاده فرش تشریفاتی شمسه آبی فرش کرده است. این سجاده فرش 500 شانه با تراکم 2100 است که توسط دستگاه بافندگی سجاده فرش Texima بافته شده است (به منظور آگاهی از انواع مختلف دستگاه های بافندگی سجاده فرش به مقاله «دستگاه های بافندگی فرش سجاده ای» مراجعه کنید). سجاده فرش ها برای فرش کردن مساجد، حسینیه ها و نمازخانه به کار می روند. سجاده فرش ها دارای دو نوع محرابی و تشریفاتی هستند که سجاده فرش فوق سجاده فرش تشریفاتی است. علاوه بر سجاده فرش، با فرش های یکپارچه و موکت سجاده ای نیز می توان مساجد، حسینیه ها و یا نمازخانه را فرش کرد. به منظور فرش کردن مسجد، حسینیه و یا نمازخانه خود با ما درتماس باشید. 

 

تلفن تماس

03154750320

همراه

09131631223

 

شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان در خدمتی جدید مفتخر است که با فرش سجاده ای طرح موعود، مسجد فاطمه الزهرای محمودآباد یاسوج را فرش کرده است. این سجاده فرش 700 شانه با تراکم 2550 است. به منظور مشاهده تصاویر به تماشاخانه مراجعه کنید. مشاهده نمونه کارها به شما کمک می کند تا تصویر دقیق تری از فرش سجاده ای پهن شده بدست آورید. 

چنان چه قصد دارید برای مسجد، حسینیه و یا نمازخانه خود فرش سجاده ای تهیه کنید، با شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان تماس بگیرید. مشاوره های این شرکت کاملاً رایگان است. 

 

تلفن تماس

03154750320

.تلفن همراه

09131631223

اطلاعات تماس

تلفن :  03154750320

        03154750321

تلفن همراه مدیریت شرکت: 09131631223

تلفن همراه مدیر فروش:     09103851223

فکس: 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

ما را تایید می کنند

 

logo-samandehi

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account