تعریف، چگونگی تولید و کاربری فرش یکپارچه و قواره بزرگ

فرش یکپارچه و قواره بزرگ چیست؟

فرش یکپارچه و یا فرش قواره بزرگ به فرش هایی گفته می شود که سایز آنها از سایزهای معمول فرش ماشینی یعنی 6، 9 و 12 متری متفاوت است. هدف این گونه فرش ها این است که تمای فضای مورد نظر شما را تنها با یک طرح و فرش پوشش دهند. در واقع، به جای آن که منزل و یا محل مورد نظر شما با چندین فرش پوشش داده شود تنها با یک فرش پوشش داده می شود. این گونه فرش ها تنها به سفارش مشتری بافته می شوند و تولید انبوه برای آنها صورت نمی گیرد.

فرش های قواره بزرگ لزوما بصورت فرش های مربع، مستطیل، دایره و بیضی شکل استاندارد موجود در بازار نیستند! می توان برای محل مورد نظر شما به هر شکل هندسی که باشد فرش یکپارچه بافت.

 

فرش یکپارچه و قواره بزرگ چگونه تولید می شود؟

پیش از آغاز فرآیند تولید دو کار انجام می شود؛ یکی آن که مشتری باید نقشه و مساحت محل مورد نظر خود را برای شرکت فرش تک ستاره کویر کاشان ارسال کند. در مرحله بعد، مشتری می بایست که طرح، شانه و تراکم مورد پسند خود را به مسئولین شرکت فرش تک ستاره کویر کاشان اعلام کند.

هنگامی که تمامی موارد فوق مشخص شد فرآیند بافت فرش یکپارچه شروع می شود. نقشه فرش یکپارچه به چندین قسمت تقسیم و طی چندین مرحله به صورت پازلی بافته می شود. هنگامی که تمامی قطعات فرش یکپارچه تولید شدند فرآیند ارسال به محل مورد نظر مشتری ارسال می شود. قطعات فرش یکپارچه پس از قرار گرفتن در محل به یکدیگر دوخته می شوند تا فرش مورد نظر شما شکل بگیرد.

 

فرش یکپارچه و قواره بزرگ در چه مکان هایی استفاده می شود؟

خوشبختانه کاربری فرش قواره بزرگ هیچ محدودیتی ندارد و برای هر جا که بخواهید قابل استفاده است. از جمله کاربری های فرش قواره بزرگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. فرش کردن مسجد با فرش یکپارچه،
  2. فرش کردن حسینیه با فرش یکپارچه،
  3. فرش کردن نمازخانه مدارس با فرش یکپارچه،
  4. فرش کردن نمازخانه ادارات با فرش یکپارچه،
  5. فرش کردن لابی هتل ها با فرش یکپارچه،
  6. فرش کردن منازل مسکونی با فرش یکپارچه.

شرکت فرش تک ستاره کویر کاشان تمامی مراحل طراحی و بافت فرش یکپارچه را برای محل مورد نظر شما انجام می دهد.برای سفارش فرش یکپارچه و یا فرش قواره بزرگ با ما در تماس باشید:

تلفن تماس

03154750320

تلفن همراه

09131631223

 

تلفن همراه فوق دارای پیام رسان های تلگرام، اینستاگرام و واتس است. 

اطلاعات تماس

تلفن :  03154750320

        03154750321

تلفن همراه مدیریت شرکت: 09131631223

تلفن همراه مدیر فروش:     09103851223

فکس: 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

ما را تایید می کنند

 

logo-samandehi

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account