تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان

امروزه یکی از بهترین هدایایی که می توان به افراد داد، تابلو فرش چهره است. تابلو فرش چهره تابلو فرشی است که عکس چهره فرد مورد نظر شما روی آن بافت و یا چاپ شده است. در اصطلاح تخصصی این فرآیند را «تبدیل عکس به تابلو فرش» می گویند.

کاشان که از دیرباز مهد تولید فرش دستباف و فرش ماشینی بوده است، امروزه یکی از فعال ترین شهرهای حاضر در عرصه تبدیل عکس به تابلو فرش است. از این رو، به خاطر قدمت و سابقه درخشان شهر کاشان در عرصه تولید و تجارت فرش دستباف و فرش ماشینی، بسیاری از مشتریان تبدیل عکس به تابلو فرش، به دنبال آن هستند تا تبدیل عکس به تابلو فرش خود را در کاشان انجام دهند. طبیعتاً، این انتخاب بهترین انتخاب است زیرا احتمال آن که شما بدون واسطه کار خود را انجام دهید بیشتر از آن است که در شهرهای دیگری دنبال تبدیل عکس به تابلو فرش خود باشید. به این ترتیب، چنان چه به دنبال آن هستید تا تبدیل عکس به تابلو فرش خود را در کاشان انجام دهید، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

 

تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به روش چاپ

جدیدترین شیوه تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان، چاپ عکس روی فرش است. چاپ عکس روی فرش به واسطه دستگاه هایی صورت می گیرد که از صنعت چاپ وارد صنعت فرش شده اند (سرریز فناورانه). در روش چاپ عکس روی فرش، ابتدا عکس ارسالی مشتری روی کاغذهای مخصوص پرینت گرفته می شود. در ادامه، عکس روی تکه فرش خام سفید رنگ که از جنس پلی استر است قرار گرفته و وارد دستگاه چاپ عکس روی فرش می شوند. پس از گذشته حدود سی چهل ثانیه عکس روی فرش چاپ می شود.

از جمله مزایای چاپ عکس روی فرش پائین تر بودن قیمت آن نسبت به بافت عکس روی فرش و همچنین کیفیت و رنگ آمیزی بسیار بالاتر آن نسبت به بافت عکس روی فرش است.

تصویر زیر نمونه ای چاپ عکس روی فرش است.

 

چاپ عکس روی فرش

 

تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به روش بافت

شیوه قدیمی تر تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان، روش بافت عکس روی فرش است. برای بافت عکس روی فرش ابتدا عکس ارسالی مشتری توسط طراح به نقشه فرش تبدیل می شود. در ادامه، نقشه طراحی شده به مشتری ارسال می شود تا رضایت خود را اعلام کند. با اعمال نظر مشتری و یا تایید ایشان وارد مرحله بعدی بافت عکس روی فرش می شویم. نقشه طراحی شده به واحد بافندگی ارسال می شود تا عکس روی فرش بافته شود. هنگامی که عکس روی فرش بافته شد برای مشتری ارسال می شود.

مزیت بافت عکس روی فرش نسبت به چاپ عکس روی فرش این است که اصالت و طول عمر آن بسیار بیشتر از چاپ عکس روی فرش است ولی قیمت آن هم تقریبا دو برابر چاپ عکس روی فرش است.

تصویر زیر نمونه ای از بافت عکس روی فرش است.

 

بافت عکس روی فرش

 

برای آن که مقایسه دو روش بافت و چاپ عکس روی فرش برای شما آسان باشد، ما یک تصویر را به هر دو روش تهیه کرده ایم. با مقایسه این دو عکس شما می توانید تصمیم بگیرید که تبدیل عکس خود را به روش بافت سفارش دهید یا چاپ.

چنان چه قصد دارید تبدیل عکس به تابلو فرش خود را در کاشان انجام دهید، با شرکت فرش تک ستاره کویر بافت کاشان تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

تلفن :  03154750320

        03154750321

تلفن همراه مدیریت شرکت: 09131631223

تلفن همراه مدیر فروش:     09103851223

فکس: 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

ما را تایید می کنند

 

logo-samandehi

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account