مرکز خرید و فروش عمده فرش سجاده ای

با اختراع فرش سجاده‌ای، نحوه فرش کردن مساجد تغییر کرد. در واقع، در گذشته برای فرش کردن مساجد از فرش های ماشینی معمول که در منازل مسکونی نیز مورد استفاده قرار می گرفت استفاده می شد اما با اختراع فرش سجاده ای، نحوه فرش کردن مساجد دگرگون شد. به این ترتیب، امروزه بسیاری از مساجد و هیات امنای آنها به دنبال آن هستند تا مسجد، حسینیه و یا نمازخانه تحت مدیریت خود را با فرش های سجاده ای فرش کنند.

 

به منظور پاسخ به نیاز مساجد و هیات امنای آنها، شرکت های تولیدی مختلفی در زمینه فرش سجاده ای متولد شدند. از جمله این شرکت ها، شرکت فرش سجاده ای تک ستاره کویر کاشان است. شرکت فرش سجاده ای تک ستاره کویر که بعضا به اشتباه فرش سجاده ای ستاره کویر یزد جستجو می شود، در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل (نظام نوآوری منطقه ای فرش کاشان و آران و بیدگل)  واقع شده است. این شرکت سابقه بلندمدتی در تولید و تجارت فرش سجاده ای دارد و تاکنون پروژه های متعددی را در داخل و خارج کشور به سرانجام رسانده و مساجد، حسینیه ها و نمازخانه های متعددی را فرش کرده است.

 

شهرت شرکت فرش سجاده ای تک ستاره کویر درعرصه تولید و تجارت سجاده فرش، آن را به مرکز خرید و فروش عمده فرش سجاده ای برای مساجد تبدیل کرده به گونه ای که این سال ها سفارش های متعددی را از هیات امنای مساجد دریافت کرده است.

 

خرید و فروش فرش سجاده ای از شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر به دو صورت حقیقی و مجازی انجام می شود. از آنجایی که شرکت فرش سجاده ای تک ستاره کویر در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل واقع شده است، مرکز خرید و فروش حقیقی عمده فرش سجاده ای این شرکت در آران و بیدگل است. همچنین، از آنجایی که امکان خرید و فروش عمده فرش سجاده ای از این شرکت به صورت آنلاین و از راه دور نیز امکان پذیر است می توان گفت که مرکز خرید و فروش عمده فرش سجاده ای این شرکت نه تنها در کاشان، بلکه در تهران (مرکز خرید سجاده فرش در تهران)، مشهد، شیراز، زنجان و یا به عبارت صحیح تر در تمام نقاط ایران وجود دارد و شما از هر شهری که باشید می توانید به صورت عمده از این شرکت فرش سجاده ای تهیه کنید.

 

مرکز خرید و فروش عمده فرش سجاده ای به منظور تامین نیاز شما به فرش سجاده ای برای مسجد، حسینیه و یا نمازخانه خود، در خدمت شماست. چنان چه قصد خرید فرش مسجد از شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر را داشته باشید یا بخواهید فرش مسجدی خود را از دیگر شرکت های فرش سجاده ای تهیه کنید، کارشناسان فنی ما به صورت رایگان ویژگی های سجاده فرش خوب را در اختیار شما قرار می دهند.

اطلاعات تماس

تلفن :  03154750320

        03154750321

تلفن همراه مدیریت شرکت: 09131631223

تلفن همراه مدیر فروش:     09103851223

فکس: 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

ما را تایید می کنند

 

logo-samandehi

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account