شستشوی تابلو فرش و تبدیل عکس چاپی

همانطور که می دانید، شرکت فرش تک ستاره کویر کاشان در زمینه تابلو فرش های چاپی و تبدیل عکس به تابلو فرش به روش چاپ نیز فعالیت دارد. تابلو فرش ها و تبدیل عکس های چاپی این گونه تهیه می شوند: ابتدا تصویر مورد نظر پرینت گرفته شده سپس توسط دستگاه های مخصوص چاپ عکس روی فرش ماشینی، روی فرش خام سفید رنگ چاپ می شوند. تابلو فرش ها و تبدیل عکس های چاپی تنوع و کیفیت رنگ بسیار بالایی دارند و از این نظر برتری محسوسی به تبدیل عکس هایی که به روش بافت تهیه می شوند دارند. بسیاری از مشتریان تابلو فرش و یا تبدیل عکس چاپی سوال شان این است: «آیا تبدیل عکس های چاپی قابلیت شستشو دارند؟»، «روش صحیح شستشوی تابلو فرش و تبدیل عکس های چاپی کدام است؟»، «آیا رنگ تابلو فرش و تبدیل عکس های چاپی در مقابل شستشو مقاوم است؟»، و ... . 

شرکت فرش تک ستاره کویر کاشان در این مقاله به صورت مختصر به این سوال پاسخ می دهد.

 

پیش از آن که در مورد نحوه شستشوی تبدیل عکس های چاپی صحبت کنیم، باید روشن شود که آیا تبدیل عکس ها و تابلو فرش های چاپی قابلیت شستشو دارند یا خیر؟

از آنجایی که تابلو فرش ها و تبدیل عکس های چاپی در دمای بسیار بالایی چاپ می شوند رنگ آنها با شستشو از بین نمی رود. شرکت فرش تک ستاره کویر طی آزمایشی، مقاومت رنگ تبدیل عکس های چاپی را با وایتکس سنجید. ابتدا مقداری وایتکس روی تبدیل عکس چاپی ریخته شد و در ادامه تبدیل عکس چاپی در مقابل نور خورشید قرار گرفت. خوشبختانه تبدیل عکس چاپی از این آزمایش سرافراز بیرون آمد و تنها مقدار بسیار بسیار اندکی از رنگ آن از بین رفت. این رنگ رفتگی تنها برای کسانی که این آزمایش را انجام داده بودند محسوس بود. لازم به ذکر است که چنانچه این آزمایش برای تبدیل عکس های بافت نیز انجام می شد آنها نیز حداقل دچار همین مقدار رنگ رفتگی می شدند. نتیجه این آزمایش گویای آن بود که تبدیل عکس های چاپی مقابل شستشو مقاوم هستند و رنگ آنها با شستشوی صحیح به هیچ وجه از بین نمی رود. شرکت فرش تک ستاره نیز رنگ تابلو فرش ها و تبدیل عکس های چاپی خود را تضمین می کند.

 

پس از اطمینان از مقاومت رنگ تبدیل عکس های چاپی در مقابل شستشو، در ادامه مقاله در مورد شستشوی تبدیل عکس چاپی سخن می گوییم.

مواد لازم برای شستشوی تابلو فرش و تبدیل عکس چاپی یک تکه ابر و مقداری مایع شوینده فرش است. تکه ابر را به مایع شوینده فرش آغشته کنید و سپس تکه ابر را به آرامی در جهت خاب تبدیل عکس چاپی حرکت دهید. این عمل را چندین مرتبه تکرار کنید تا از تمیز شدن تبدیل عکس چاپی اطمینان حاصل کنید. هنگامی که عمل شستشوی تبدیل عکس چاپی تمام شد آن را در مقابل نور غیرمستقیم آفتاب قرار دهید. به این ترتیب تبدیل عکس چاپی شما بدون هیچگونه آسیبی تمیز و مانند روز اول می شود.

شرکت فرش تک ستاره کویر کاشان این شیوه شستشوی تابلو فرش و تبدیل عکس چاپی را ضمانت می کند.

اطلاعات تماس

تلفن :  03154750320

        03154750321

تلفن همراه مدیریت شرکت: 09131631223

تلفن همراه مدیر فروش:     09103851223

فکس: 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

ما را تایید می کنند

 

logo-samandehi

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account